Kserokopiarki Poleasingowe

SPRZEDAŻ I WYNAJEM KSEROKOPIAREK

Zajmujemy się sprzedażą i wynajmem kserokopiarek oraz drukarek. Nasza firma istnieje od 15 lat i jesteśmy partnerem handlowym NASHUATEC czołowego producenta profesjonalnego sprzętu biurowego. Posiadamy urządzenia nowe i używane w idealnym stanie technicznym i niskimi przebiegami. Oferujemy wynajem urządzeń na korzystnych warunkach. Wśród naszych klientów są zarówno duże zakłady, jak również klienci indywidualni. Przez ten cały czas zdobyliśmy duże grono zadowolonych klientów.

 

SPRZEDAŻ KSEROKOPIAREK

Oferujemy sprzedaż kserokopiarek i drukarek nowych oraz używanych. W swojej ofercie posiadamy produkty najlepszych producentów. Wiemy, że wybór kserokopiarki nie jest łatwy, dlatego służymy pomocą w doborze maszyny, która sprosta Państwa wymaganiom. Specjalizujemy się w sprzedaży kserokopiarek używanych. Wszystkie urządzenia przed dostarczeniem przechodzą gruntowny przegląd i serwis techniczny.

 

KSEROKOPIARKI UŻYWANE

Oprócz kserokopiarek nowych w naszej ofercie znajdują się również kserokopiarki używane. Kupując u nas poleasingowe kserokopiarki i drukarki możesz być pewny, że dostaniesz w pełni sprawne urządzenie po generalnym przeglądzie technicznym. Na wszystkie używane kserokopiarki i drukarki udzielamy 12 miesięcznej gwarancji.

 

WYNAJEM KSEROKOPIAREK

Nasza firma zajmuje się również wynajmem kserokopiarek. W ofercie posiadamy zarówno kserokopiarki czarno-białe i kolorowe formatu A3 jak i A4 z podłączeniem sieciowym, skanerem a także drukarki laserowe. Dostępnych jest kilka opcji cenowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą cenową.

Porozmawiajmy, skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany/a naszymi usługami? Potrzebujesz serwisu kserokopiarek albo zakupić nowy lub poleasingowy sprzęt?